17 marca rozpoczniemy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE – nasze bezpośrednie przygotowanie do dobrego przeżycia Świąt Wielkanocnych.
Prosimy o zapoznanie się z programem, zaplanowanie prac i obowiązków, aby wszyscy parafianie owocnie wykorzystali ten szczególny czas łaski Bożej i przygotowali swoje serca na cud zmartwychwstania.
Tegoroczne rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Witko – Profesor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, ten sam, który głosił rekolekcje adwentowe.
Jak zawsze bardzo prosimy rodziców o zachęcenie oraz dopilnowanie uczestnictwa w rekolekcjach dzieci i młodzieży. Nauki rekolekcyjne dla nich będą w niedzielę o godzinie 1000, natomiast w poniedziałek i wtorek o godzinie 1630.