4 października 2014r. odbyła się autokarowa pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej w Częstochowie oraz do Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin. Tuż po przyjeździe pątnicy udali się na wały jasnogórskie, aby wziąć udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Potem, przed wizerunkiem Czarnej Madonny, uczestniczyli w Mszy Świętej. Po Eucharystii - wraz z przewodnikiem- uczestnicy pielgrzymki zwiedzali obiekty muzealne Jasnej Góry: Arsenał, Muzeum 600-lecia, Salę Rycerską, Bastion Św. Rocha. Potem nastąpił „czas wolny”. Około czternastej pielgrzymi opuścili Jasną Górę i udali się przed oblicze Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin. Po zapoznaniu się z historią Sanktuarium oraz wspólnej modlitwie nastąpił powrót do domu. W pielgrzymce uczestniczyło 55 osób. Duchową opieką nad nimi sprawował ksiądz wikariusz Grzegorz Kozik.