1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.

2. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu wspominamy:
    ⦁  we wtorek – Uroczystość św. Wojciecha – biskupa i męczennika – Głównego Patrona Polski;
    ⦁  w czwartek – Święto św. Marka – Ewangelisty.

3. Spotkania dzieci klas III, przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej, odbędą się we wtorek i czwartek o godzinie 1630. Prosimy o obecność.

4. Pragniemy również poinformować, że Rocznica I Komunii Świętej dzieci klas IV, będzie w niedzielę 5 maja br. o godzinie 1200. Spotkanie dzieci przygotowujące do rocznicy, odbędzie się w środę o godzinie 1830. Na spotkanie zapraszamy również rodziców. Prosimy o obecność.