24 września b.r. w naszej parafii już po raz dziesiąty miała miejsce akcja sadzenia żonkili. Żonkile posadziliśmy na placu przy parkingu w Iwanowicach oraz w Ogrodzie Św. Franciszka w Poskwitowie.

Uczestniczyli w niej wolontariusze Szkolnych Kół Caritas pod kierunkiem p. Renaty Jagiełki, przedstawiciele hospicjum: siostra Benedykta oraz pan Kacper Idzik, Ks. Proboszcz, Dyrektorzy Szkół. Zasadzone cebulki wzejdą wiosną i piękne żonkile będą rozdawane za datki na rzecz Hospicjum.
Serdeczne podziękowania składamy Spółdzielni Socjalnej nad Dłubnią za przygotowanie terenu pod żonkile.