1. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca:
- na Mszach adorujemy Najświętszy Sakrament;
- zmiana tajemnic różańcowych. Módlmy się, aby dzieci, które zostały porzucone lub padły ofiarą przemocy w jakiejkolwiek formie, znalazły potrzebną im miłość i opiekę;
- na Mszy o godzinie 10.00 poświęcimy medaliki dla dzieci pierwszokomunijnych. Po Mszy spotkanie z rodzicami;
- na sumie, przez przyczynę świętego Ambrożego polecamy Panu Bogu pszczelarzy naszej parafii.

2. Liturgia Kościoła:
- poniedzialek: uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte o godzinie 7.00, 12.00, 16.00 i 17.00;
- sobota: wspomnienie świętej Łucji, dziewicy i męczennicy.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje Adwentowe. - nasze przygotowanie do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Dołóżmy troski i starania, by jak najowocniej wykorzystać ten czas łaski.

Program:
Zapraszamy dzieci w niedzielę o godzinie 10.00. W następne dni o godzinie 16.00.
W czasie rekolekcji rozdamy dzieciom nagrody za udział w nabożeństwach różańcowych.

4. Dziękujemy Siostrom z naszego ,,Caritasu" za przygotowanie mikołajkowych prezentów dla dzieci.

5. Z okazji Świętego Mikołaja wolontariusze naszej parafii przygotowali dla nas słodkie co - nieco. Skosztujmy wychodząc z kościola. Chciejmy ocenić, docenić i oczywiście pochwalić kuszt naszych młodych parafian i ich mam.