28 kwietnia b.r. wolontariusze ze Szkolnych Kół Caritas przeprowadzili akcję Pola Nadziei. Po każdej Mszy Św. kwestowali na rzecz Hospicjum im. Bł. Bernardyny Jabłońskiej w Miechowie. Przez cały dzień w naszej wspólnocie parafialnej gościliśmy siostrę Benedyktę z Hospicjum w Miechowie. Wolontariusze każdemu darczyńcy ofiarowali żonkile oraz ulotki o Hospicjum. Podczas tegorocznej akcji udało się zebrać kwotę w wysokości 8540, 30zł, którą przekazaliśmy na rzecz Hospicjum. Wszystkim darczyńcom, wolontariuszom, jak i zaangażowanym w przygotowanie tej akcji serdecznie dziękujemy.