30 kwietnia w Muzeum Narodowym  w Kielcach odbyło się podsumowanie XX Diecezjalnego Konkursu Biblijnego. W  gronie laureatów tego konkursu (na 1800 uczestników) znaleźli się Krystian Beliczyński uczeń Kl.V SP w Poskwitowie oraz Adam Odrzywałek uczeń kl. VI SP w Iwanowicach. Uczniowie ci przeszli przez wszystkie  etapy wykazując się dużą  wiedzą z zakresu Ewangelii wg. Św. Mateusza. Laureatom nagrody wręczyli: Ks. Biskup Jan  Piotrowski, p. Małgorzata Muzoł – Świętokrzyski Kurator Oświaty, Ks. Karol Zegan – Dyrektor Referatu Katechetycznego. Na zakończenie laureaci zwiedzili  zbiory Muzeum Narodowego w Kielcach.

{gallery}laureaci15{/gallery}